Wypożycz nasz sprzęt fitness do rehabilitacji w swoim domu!

Sprzęt fitness dostępny na naszej stronie umożliwia przeprowadzenie skutecznej rehabilitacji we własnym mieszkaniu lub domu. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju sprzęt fitness, który dopasujesz pod swoje potrzeby.

Na naszej stronie możesz wybrać interesujący Cię sprzęt do rehabilitacji domowej. Sprzęt dostarczamy złożony i wnosimy do mieszkania klienta. W ciągu 1-5 dni możesz cieszyć się sprzętem rehabilitacyjnym we własnym domu. Z rachunkiem za wypożyczony sprzęt możesz domagać się refundacji części kosztów z funduszu.

Nie musisz już dojeżdżać na rehabilitacje! Nie trać pieniędzy i czasu na dojazd. Ćwicz i przeprowadzaj rekonwalescencję kiedy tylko masz ochotę we własnym mieszkaniu.

Nasz sprzęt pozwala przyjąć komfortową pozycję do ćwiczeń i ma wszystko co powinien mieć dobry sprzęt treningowy.

Rowerki treningowe posiadają magnetyczny system oporu, wygodną regulację siedziska i oporu oraz komputer rejestrujący dane treningowe.

Orbitrek również posiada magnetyczny system oporu. W swojej ofercie mamy różne orbitreki z lżejszym 7kg oraz cięższym 17kg kołem zamachowym dzięki czemu możesz dopasować obciążenie i zakres ruchu pod swoje wymagania.

Bieżnia elektryczna posiada długi i szeroki pas dzięki czemu komfortowo przeprowadza się trening. Minimalna prędkość bieżni to 0,8 km/h. Bieżnia posiada regulowany poziom nachylenia przez co można regulować obciążenie podczas treningu. Bieżnia posiada również zawleczkę bezpieczeństwa przypinaną do osoby ćwiczącej aby w razie nagłej potrzeby móc ją wyłączyć awaryjnie.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *